MÖBLER / Skåp & hyllor / Schatull på beställning 12144017

nr 1214 4017

Schatull på beställning

1800-tal, mahogny, Lock med spegel. Längd: 49, djup: 32 cm, höjd: 80 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

800 kr

Såld:

500 kr

måndag 29 oktober 2018
kl 18:04:05

29/10 16:10:57 1      Vinnande bud